Gadka Szmatka / Plantacja Records - nowy sklep internetowy z płytami winylowymi

Nie jesteÅ› zalogowany.

  • Gadka
  •  » Plantacja Records - nowy sklep internetowy z pÅ‚ytami winylowymi

#1 2021-10-23 16:36:55 Re: Plantacja Records - nowy sklep internetowy z pÅ‚ytami winylowymi

KuczyN
.
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-08-10

Plantacja Records - nowy sklep internetowy z płytami winylowymi

Wracam po dłużej przerwie. Nie zapomniałem o istnieniu Gsz. Pandemia zatrzymała słuchanie muzyki na żywo w szerszym wymiarze. Wypełniłem tę pustkę otwarciem sklepu internetowego z płytami winylowymi. Pierwszy etap budowy witryny był czasochłonny. Obecnie pracuję nad wdrożeniem kolejnych funkcjonalności.
'
'linki widoczne tylko dla zalogowanych u¿ytkowników

Ideą otwarcia sklepu jest wdrożenie praktycznych funkcji służących łatwości wyboru płyt w kontekście djingu. Z naciskiem na precyzyjnie dobieranie płyt do storytellingu bez ograniczenia na prędkość BPM. Celuję w staranną ofertę tytułów. Wychodzę z założenia nie ma słabych gatunków / stylów w undergroundowej muzyce, są tylko niskiej jakości kompozycje.

Jako, że za pośrednictwem Gsz rozpoczęła się moja przygoda poznawania osób ze środowiska muzyki elektronicznej, to chciałbym dla każdej osoby Gsz VIP / Friends zaoferować kupon rabatowy na poziomie 12-14%. W razie zainteresowania udostępnię kody w Szmatce.

Offline

 

2021-10-23 16:36:55 Re: Plantacja Records - nowy sklep internetowy z pÅ‚ytami winylowymi

Admin
Reklamy Google
Zarejestrowany: 1970-01-01
Serwis

Re: Plantacja Records - nowy sklep internetowy z pÅ‚ytami winylowymi

  • Gadka
  •  » Plantacja Records - nowy sklep internetowy z pÅ‚ytami winylowymi

Stopka forum

Powered by PunBB.org
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Modifications for GSz © Copyright 2005–2008 YonasH

Polityka prywatności