Nie jesteś zalogowany.

 15

  • Gadka
  •  » "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

#1 2006-01-20 13:55:37 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Koti
IMMORTAL™
Skąd: z budki telefonicznej
Zarejestrowany: 2005-11-14
Serwis

"Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. Nagranie od którego się zaczęło.
2. Kogo pierwszego usłyszeliście "na żywo"?

Ostatnio edytowany przez Koti (2006-01-20 13:56:02)

Offline

 

#2 2006-01-20 13:58:11 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Koti
IMMORTAL™
Skąd: z budki telefonicznej
Zarejestrowany: 2005-11-14
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. The Prodigy - Breathe
2. 21.05.2001 gdy na gdańskie Kazamaty przyjechał WestBam, a przed nim grała Diana D'Rouze

Offline

 

#3 2006-01-20 13:59:15 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

chris85
Outlaws To the End
Zarejestrowany: 2005-11-23

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1)Westbam -Celebration Generation
2)nie pamietam ale pierwszy wystep ktory na mnie zrobil naprawde MOCNE wrazenie to Imida P. jakies 5 lat temu

Ostatnio edytowany przez chris85 (2006-01-20 13:59:44)

Offline

 

#4 2006-01-20 14:02:46 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Taisio
Feta Menager
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2005-11-13
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1.The prodigy - Out of space

2. Mauro Picotto live @ Creamfields 2003 PL

smile

Offline

 

#5 2006-01-20 14:04:45 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Budzik
Zbanowany
Zarejestrowany: 2006-01-20

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Prodigy - Out of space
no i brat przynioslł do domu płyte z love parade 97 big_smile w  sumie od wtedy chciałem więcej i więcej

Offline

 

#6 2006-01-20 14:06:17 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

hardy20
aka h20
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2005-11-16
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. Dr. Motte & Westbam - Sunshine

2. Nie mam pojecia, ale chyba Hardy'ego... tongue

Offline

 

#7 2006-01-20 14:08:03 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

ruteq
ClubFreak
Skąd: nibylandia
Zarejestrowany: 2005-12-02
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

He he
Moja pierwsza impreza i przy okazji walek(nie pamietam jaki) to byla tzw. kinder pary w chorzowskiej Piramidzie (oczywiscie ten okres zaliczam do vixy). Pierwszy Mayday 2002 rok; nie bralem wtedy nic, bylem tam z czystego przypadku. Mój znajomy pracowal w spodku i weszlem tam za free, nie lubilem jeszcze takiej muzyki, ale to wszystko jest chuj!!! Teraz prosze sie trzymac krzesel!!! Weszlem bezposrednio na lodowisko i nie wiedzialem ze istnieje takie cos jak MAIN ROOM big_smile big_smile big_smile do godziny 2 bylem na lodowisku, poszedlem do domu z glupia mina, po prostu nie podobalo mi sie (bylem vixiarzem, przepraszam zgrzeszylem). Potem zaczely sie Hause'y (inq,mega albo poczatki róznych dyskotek na których byl grany komercyjny house). Pierwszy prawdziwy Mayday to 2004... teraz w koncu wiem czego chce; Drum&base, schranz, house, tech- house , deep-house. Dobra zboczylem troche z toru ale przyznajcie ze opowiesc lekko Lolowata tongue
Jezeli chodzi o pierwszego konkretnego Dj'a to jest to nie wiem kto to byl (wspomniany MD 2002). cool

Offline

 

#8 2006-01-20 14:14:49 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Sleepwalker
GSz VIP
Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2005-11-13

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. cięzko powiedzieć, bo kiedyś słuchałem westbama,bumfanka czy dj quicksilvera to pakowałem to do jednego worka techno big_smile ale z mocniejszej muzy pamiętam DJ Paul & DJ Rob - Lords Of The Hardschool big_smile koleś przyniósł na szkolna dyskoteke(podstawówka) płyte hardcore big_smile

2.2003 EK, Westbam,Hardy,Lexy&k-paul...

Offline

 

#9 2006-01-20 14:17:53 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Grzechas
GSz VIP
Zarejestrowany: 2005-11-13

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. Wsumie to 666 - Paradox big_smile o ile to wogóle mozna jakos podpiac pod techno
2. Klub Grant w Pszczynie - kiedyś tam były takie imprezy i taka muzyka za.... cudo smile

Offline

 

#10 2006-01-20 14:40:19 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

masia_tresor
Masiakra
Zarejestrowany: 2005-11-13

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Hmmm w Wigilię brat zapodał mi wałek THE FUTURE SOUND OF LONDON...Płyta DEAD CITIES wałek numer 5 (Eweryone in the world is doing something without Me) i tak sie zaczeło, puźniej słuchałem jego kaset......DAS BOOT itp...

Offline

 

#11 2006-01-20 14:42:51 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

YonasH
terefere
Administrator Forum
Skąd: Pzń
Zarejestrowany: 2005-11-13
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Początek miałem ekstra! Jeden z pierwszych Tresorów w poznańskim Eskulapie big_smile nie kumałem o co loto i nie podobało mi się krzywy
Potem był koncert Red5 w poznańskiej Arenie gdzieś w roku 1998, mini-impreza techno na targach Motorshow w pawilonie Tonsil'a - podobało się bardziej krzywy
2 nieudane próby wyjazdu na Loveparade do Berlina... i w końcu od roku 2000 w Berlinie byłem co rok (aż do 2004).
W końcu w 2002/3(?) ktoś zabrał mnie do.... EKWADORU big_smile Byłem tam z 5 razy może, ale czegoś mi brakowało...
Znalazłem to na Dziedzińcu Zamkowym na corocznym cyklu hause'owych imprez w poznańskim Zamku <jupi> To było to smile Ten klimat smile Ci ludzie smile
Potem Creamfields, Mayday 2003....... i od tego czasu nie jestem w stanie zliczyć wszystkiego big_smile Wtedy też na dobre pojawiłem się TU - czyli na Gadce Szmatce big_smile

Offline

 

#12 2006-01-20 14:43:13 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

jrs
GSz VIP
Skąd: inąd
Zarejestrowany: 2005-11-14

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

ja nic nie pamietam, techno reza mi beret od dobrych 10lat, ja nic nie wiem;]

Offline

 

#13 2006-01-20 14:43:48 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

adriano
ignorant
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2005-11-21

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Kiedyś usłyszałem DJ Quicksilver - Free i bardzo mi się spodobało, chociaż nie wiem czy to można nazwać techno. To były czasy niemieckiej vivy, club rotation i podobnych programów .Później zacząłem słuchać Paula Oakenfolda, Global Undergroundów i ogólnie progressivu, ale czułem że to jeszcze nie jest to i potrzebuję czegoś mocniejszego. Po uzyskaniu dostępu do internetu przeszedłem przez etap schranzu, później d'n'b, i w końcu czystego techno.
pierwsza impreza czysto techniczna to Chris Liberator w sopockim Sfinksie, a pierwszy masowy event to Mayday PL Troopa of Tomorrow smile

Offline

 

#14 2006-01-20 15:09:28 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

crac
zero uznania na śląsku :D
Skąd: krk
Zarejestrowany: 2005-11-16

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. dr. motte & westbam - sunshine
2. jako 12-stolatek w 1997r. miałem takiego farta że miałem przyjemność uczestniczyć w koncercie Apollo 440 i The Prodigy w Offenbachu pod Frankfurtem nad Menem krzywy

Ostatnio edytowany przez CRAC (2007-05-01 21:09:17)

Offline

 

#15 2006-01-20 15:11:25 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Teknito
GSz Friend
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

start the game--->"Techno Terror" @ Planeta Fm
1st event--->Mayday Poland 2001
heh...było kilka róznych momentów,które coraz bardziej przybliżały mnie do ewidentnego utozsamiania się z kulturą techno,ale jeden skromny motyw utknał mi na dobre w pamięci big_smile Pewnego razu wybralismy się zaopatrzyć (ukraść tongue) kasety audio na pobliskim targu.Oczywiscie zwineliśmy najnowszy album Scootera tongue jednak jedna kasetka wzbudziła moja ciekawość,a nazywała się... "Essential Club Guide-Underground Techno Scene-Berlin",kupiłem ja z ciekawości...po czym gośc(sprzedawca) zaczął konwersację...powiedział żebyśmy uważali bo techno jest jak dragi,jak nam się spodoba to nie będziemy mogli się od tego uwolnić...to mi się na wyprawkę zebrało...to dla tych,którym czytanie cudych wspomnień nie stoi na przeszkodzie...P.S-chciałbym spotkac teraz tego gościa,to były czasy,skubany nie mylił się big_smile

Offline

 

#16 2006-01-20 15:16:26 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Norbert_Honkisch
...i poszukiwacze zagubionej Kamtschatki :)
Zarejestrowany: 2005-11-13
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

w sumie mimo ze sluchalem wielu rzeczy od poczatku gdzies sie przewijala muzyka elektroniczna.
Chyba nie bylo nigdy przelomowego momentu.

Jak bylem calkiem maly rodzice czasami sluchali Kraftwerk, j. michelle jarre itp.

Potem okres okolo 2 moze 3  lat kiedy to sluchalem depeche mode w duuuzych ilosciach.
Znalem wszystkie plyty i prawie wszystkie single.(rok okolo 1989)

Przewijaly sie takze dancowe rzeczy w ktorych sie to doszukiwalem chyba techno jak
2 unlimited (szczegolnie twilight zone), technotronic itp.

Odwiedzilem kiedys babcie i dziadka w Berlinie i kolega/sasiad nagral mi pierwsza cd maydaya i kilka thunderdomow. To byly wtedy nowosci.
Oj bardzo mi sie spodobalo.

Zaczolem jezdzic na deskorolce i sluchac undergroundowego hh ale miedzy innymi tez wlasnie mocne thunderdomy i takie tam niezatytulowane..

(od mniejwiecej 1994 zaczolem nagrywac z radia w berlinie sety housowe i techno.
Kasety przywozilem do Bielska i sluchalem przez dlugi czas... a potem nagrywalem nowe.
Niestety wykonawcy ani dj rzadnego nieznalem.)

1995 Housy glownie. Dj tonka itp.
Pierwzse imprezy i przesiadywanie w barach (mialem 15 lat)

W drinkbarze(ludzie z bielska wiedza o co chodzi) psychodeliki jakies dziwne...
pierwsze housowe imprezki z Discoxem

potem otwarcie techno planet (jerzego k)
no i tak sie ostro zaczelo.
westbam, marusha,pascal feos, mark spoon itd.
rezydent ralf drastik
jaco, angelo mike...

Tytulami sie jednak malo interesowalem, glownie mix tape mnie interesowaly.

Nastepnie brawo w gliwicach-w srody niezle byly imprezki...
jak sie potem okazalo zalanczali czesto gotowe mixy nagrane i udawali ze graja, dlatego muzyka byla taka swietna!!
Czasami oczywiscie troche vixy tez ale to byly inne czasy.
Jak mnie popchnol napakowany kokson i wylalem cole to sie pytal czy mi nowej niekupic.
wszyscy usmiechnieci i przyjaznie nastawieni!!!
Kanty, inq,grant
krakow uwaga...

ale sie rozpisalem, prawie cala historia...
ale jak zaczolem wspominac to skonczyc niemoglem

Offline

 

#17 2006-01-20 15:20:39 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Teknito
GSz Friend
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

hehe...pamietam Tonke,mam nawet pamietny krazek,do tej pory rewelacyjnie spisuje sie na domowych imprezkach a She Knows You jest bezkonkurencyjny big_smile ahhh...zebralo sie na wspomnienia...tongue

Offline

 

#18 2006-01-20 15:30:55 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

DjMaker
wiatropylny
Zarejestrowany: 2006-01-11

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Vitalic - La Rock 01

a zaczęło się tak już naprawdę, po ujrzeniu wspaniałego forum techno.pl smile czyli rok temu, wcześniej też co prawda ale nie w takim stopniu jak właśnie od tamtego roku smile a dokładnie 31 Grudzień 2004 smile (to w sumie 2 latka jakby ale 31 to już Sylwester więc wiecie ... smile

Ostatnio edytowany przez DjMaker (2006-01-20 15:31:41)

Offline

 

#19 2006-01-20 15:42:40 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

el_radwano
GSz VIP
Skąd: Gůrny Ślůnsk
Zarejestrowany: 2005-11-13
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

koncert kultu w katowickim spodku tongue kiedy kupowalem bilety na impreze przedemna kupowalo kilku ludzi bilety na mayday krzywy smialem sie z nich ze sluchaja techno no ale z ciekawosci postanowilem zobaczyc co to za strona, to bylo chyba w tym samym roku co rush mial byc na md i postanowilem sciagnac jego set bo wszyscy na gsz tak go zachwalali krzywy sciaglem set Rusha i tak sie zaczelo, w miedzy czasie mialem jeszcze okres w piramidzie i vixa wink

Offline

 

#20 2006-01-20 15:48:53 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Norbert_Honkisch
...i poszukiwacze zagubionej Kamtschatki :)
Zarejestrowany: 2005-11-13
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

@teknito
she knows you ...
slyszalem z 1000000 razy, sluchalem go w kolko i kojarzy mi sie ze swietna ekipa,swietnymi czasami,swietnymi imprezami - po prostu mam sentyment

Offline

 

#21 2006-01-20 15:54:46 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Mackul
GSz VIP
Zarejestrowany: 2005-11-28

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

ja zacząłem dość przypadkowo od programu kióry leciał na vivie prowadzony przez jaco(nie był to club rotation),zapraszał m.in. z tego co pamiętam extasy,peresa,angelo mike,siasie,pozioma-x i innych wtedy jeszcze nie znanych dj z polski,potem technoterror na 95.1 fm,a pierwsza imprezka na której byłem,a którą pamiętam to mayday polska 2002 i te pamiętne tłumy na krzysiu liebingu jak grał na lodowisku smile
p.s.pamięta ktoś nazwe tego programu z vivy co go jaco prowadził??

Offline

 

#22 2006-01-20 15:55:15 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

plur
edyszyn of gsz
Skąd: rainbow
Zarejestrowany: 2005-11-14

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. Nie pamiętam, bylo to z 9 lat temu, mialem wtedy 17
2. Tylu ich już było, iż trudno powiedzieć kogo na żywca pierwszego usłyszałem

Offline

 

#23 2006-01-20 16:01:38 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Sleepwalker
GSz VIP
Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2005-11-13

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

jedyne programy jakie ja pamietam to berlin house i electronic beats big_smile

Offline

 

#24 2006-01-20 16:02:19 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

milkan
Krzysztof Ibisz
Skąd: Kostrzyn
Zarejestrowany: 2005-11-15
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

1. Westbam- beatbox rocker albo hard times
2. Dj wemblay z mojego miasta, na tej imprezie gral poziom x

Offline

 

#25 2006-01-20 16:14:56 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

kinio
GSz VIP
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2005-11-13

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Marusha -Somewhere over the rainbow ( chyba 1996 ale nie jestem pewien ) oczywiscie Scotter ( generalnie niemiecka viva ), od okolo 1998 zaczalem interesowac sie tworczoscia Westbama - pierwsza obejrzana przeze mnie transmisja z Love Parade 98. Imprezy w gliwickim Bravo w srody. 2000 pierwszy wypad do Berlina na LP. 2003 pierwszy Mayday, 2004 Soundtropolis itd....  od 2000 roku zakochalm sie w tym co robi Liebing ( i nie chodzi mi tylko o muze ale o kontakt z ludzmi...)

Offline

 

2006-01-20 16:14:56 Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Admin
Reklamy Google
Zarejestrowany: 1970-01-01
Serwis

Re: "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

 15

  • Gadka
  •  » "Mój pierwszy raz" czyli jak zaczęłą się Twoja przygoda z techno.

Stopka forum

Powered by PunBB.org
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Modifications for GSz © Copyright 2005–2008 YonasH

Polityka prywatności